Se afișează postările cu eticheta viitor. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta viitor. Afișați toate postările

joi, 27 octombrie 2011

Cum îmi imaginam eu si cum visam orașele din viitor in anul 2000

Orasul din viitor desene facute la 14 ani

Acestea sunt doua peisaje dintr-un oraș din viitor pe care le-am desenat in anul 2000. Atunci si visam multe oare din viitor, unele construcții semănând foarte mult cu cele din Bucureștiul din ziua de azi care atunci nu erau construite, cum ar fi podul albastru pe care trecea un tramvai pe care il visam atunci si care semăna foarte mult cu podul care s-a construit acum la Basarab.

Related Posts with Thumbnails