Se afișează postările cu eticheta OZNuri. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta OZNuri. Afișați toate postările

luni, 26 august 2013

Ce am visat ieri


Ieri dimineata am visat ca eram alaturi de suletul meu pereche (cu care doar in vise ma intalnesc) si mergeam undeva in oras. Cand am iesit de la metrou am vazut ca pe cer erau niste lumini si obiecte ciudate. In jurul lunii era un curcubeu si cerul era plin de obiecte discoidale sau in forma de torus
Related Posts with Thumbnails