Se afișează postările cu eticheta galeria Labyrinth. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta galeria Labyrinth. Afișați toate postările

joi, 26 martie 2015

Puteti vedea lupul dacic, ulicioara lui Eminescu si portretul lui Burebista alaturi de sfinx la galeria Labyrinth pana pe 23 aprilie

 Cele 3 lucrari traman expuse pe simezele galeriei Labyrinth, in cadrul expozitiei "Romania, oameni si locuri" pana pe 23 aprilie

Mai jos este discursul criticului de arta Marius Tita urmat de o mica demonstratie de aranjamente florale.

luni, 23 martie 2015

3 dintre lucrarile mele participa la expozitia "Romania, oameni si locuri" de la galeria Labyrith

Lupul dacic, o lucrare despre asemanarea dintre sfinxul din Bucegi si un dac tarabostes si o natura statica cu specific romanesc participa la expozitia "Romania, oameni si locuri" de la galeria Labyrith.



Va astept la vernisaj maine la ora 18.
Mai jos gasiti harta

Related Posts with Thumbnails