Se afișează postările cu eticheta salonul florilor. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta salonul florilor. Afișați toate postările

miercuri, 2 aprilie 2014

Salonul florilor

Expozitia de picturi cu tema florala de la sediul AAP de pe Gheorghe Pop de Basesti nr 37 la este deschisa in zilele de miercuri, joi, vineri si sambata pana la sfarsitul lunii aprilie

marți, 1 aprilie 2014

Renasterea primaverii va asteapta sa o vedeti Salonul Florilor de la sediul AAPB

Am facut acest tablou anul trecut in speranta ca il voi expune la galeria AAP din herastrau in cadrul salonului de primavara cu tema "Renasterea primaverii". Din pacate nu a fost sa fie asa, galeria AAP de la pavilionul B din Herastrau fiind inchisa in februarie 2013 la o comanda politica car nici acum nu am inteles din partea cui a venit.

Acum tabloul este expus la sediul AAPB de pe Gheorghe Pop de Basesti nr 37 (zona foisorului de foc) in cadrul expozitiei "Salonul florilor". Expozitia este deschisa in zilele de miercuri, joi, vineri si sambata intre orele 10 si 18.
Maine ma gasiti si pe mine acolo. Va astept la expozitie.



Related Posts with Thumbnails