Se afișează postările cu eticheta frig. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta frig. Afișați toate postările

miercuri, 2 octombrie 2013

Frig polar

Azi, dardaind de frig la 15 grade (gazele sunt mult prea scumpe pentru bugetul unui artist plastic si din acest motiv noi artistii trebuia sa induram si temperaturi sub 0 grade cand aveam expozitii iarna la galeria AAP Herastrau, sala de expozitie nefiind dotata cu apa, canalizare si gaze) m-am gandit sa reposetz desenele si picturile mele de iarna






















Related Posts with Thumbnails