Se afișează postările cu eticheta toamna satului romanesc. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta toamna satului romanesc. Afișați toate postările

sâmbătă, 22 septembrie 2012

Salon de toamna cu tema Toamna satului romanesc

Toamna satului romanesc, pictura facuta cu cafea
Acest tablou pictat cu cafea este expus la galeria AAP din Herastrau, in carul salonului de toamna cu tema "toamna satului romanesc" organizat de Asociatia Artistilor Plastici din Bucuresti, unde poate fi vazut pana pe 4 octombrie.
Mai jos sunt cateva imagini de la vernisajul care a avut loc azi.








vineri, 21 septembrie 2012

Puteti vedea vacuta mea la galeria AAPB din Herastrau incepand de maine

Acest tablou pictat cu cafea participa la salonul de toamna organizat de Asociatia Artistilor Plastici din Bucuresti si va putea fi vazut la galeria AAPB din Herastrau incepand de maine. Vernisajul va avea loc maine la ora 12

duminică, 16 septembrie 2012

Toamna satului romanesc

Toamna satului romanesc, pictura facuta cu cafea
Am facut acest tablou intitulat "Toamna satului romanesc" in aceasta dimineata folosind doar cafea. Tabloul   participa la salonul de toamna organizat de Asociatia Artistilor Plastici din Bucuresti si va fi expus la galeria AAP din Herastrau incepand cu 21 septembrie.
Related Posts with Thumbnails